Mediniai pinigų vokeliai, dėžutės

Mediniai vokeliai pinigams dovanojami kaip sveikinimo atvirukai vestuvėms, krikštynoms, jubiliejui, gimtadieniams ar kitai progai. Gaminame pagal užsakymus su jūsų norimu palinkėjimu, data ir pan. Medinis pinigų vokelis,  medinė dėžutė pinigams ar medinis pinigų rėmelis- maža, miela dovanėlė.

Pinigai svajonei, pinigų vokelis medinis
Vokas pinigams medinis
Kai reikalingas vokelis pinigams- medinis vokelis gali būti tikrai originalus sprendimas. Plius jis gali būti personalizuotas – išgraviruoti vardai, inicialai, norimas palinkėjimas ir pan.

Rėmelis pinigams su jūsų norimu palinkėjimu. Širdelė- ažūrinė, tad matosi įdėta kupiūra. Galime sukurti ir su kitokiu paveiklėliu.

Medinė dėžutė pinigams- įdomus ir nepabodęs būdas dovanoti pinigus. Įdėkite keletą šokoladinių pinigėlių ir dovana taps žaismingesnė. 

Dėžutę vėliaus galės naudoti mieloms smulkmenėlėms laikyti.

Medinis vokelia pinigams vestuvems
Medinis vokelis sveikinimui, bet kokia proga
Vestuvių proga, užrišami pinigų vokeliai
Vokelis su palinkėjimu, žodžiai gali būti Jūsų

Mūsų mediniai vokeliai tai dvi medinės plokštelės, kurios surišamos tarpusavyje dailia virvele ar kaspinėliu. Vokelius pinigams darome tokio dydžio, kad tilptų bet kokia kupiūra. Taip užrištas vokelis pats niekada neatsidarys ir pinigai bus tikrai saugūs. Šios lentelės dekoruojamos priklausoma kokiai progai jie skirti. Mediniai pinigų vokeliai dekoruojami skirtingų spalvų medinėmis raidėmis, užrašais, ornamentais ir pan. Ant medinio vokelio dangtelio taip pat gali būti lazeriu išgraviruoti sveikinimai gimtadienio ar jubiliejaus proga, vestuviniai sveikinimai ar sveikinimai vaikams krikštynų proga. Vestuvių progai dovanojami mediniai pinigų vokeliai dekoruojami jaunųjų inicialais, širdelėmis ar tiesiog dailiais ornamentais. Taip pat graviruoti tekstą atitinkantys paveiksliukai ar išpjaustyti kiauraraščiai ornamentai.  Jei tik turite viziją, kaip turi atrodyti jūsų dovana- parašykite mums ir mes Jums mielai padėsime.

Vokelis 30 gimtadieniui
Originalūs pinigų įteikimo būdai, linkmi mediniai pinigų vokeliai
Personalizuotas pinigų vokelis, užrašą ant vokelio galite sugalvoti patys
Pinigų vokeliai su balandžiais
Pinigų vokeliai su balandžiais
Vokelis krikštynoms
Mediniai pinigų vokeliai, Pinigai ATOSTOGOMS
Dekoruoti pinigų vokeliai krikštynoms
Vestuviniai vokeliai, mediniai vestuviniai vokeliai
Jubiliejiniai pinigų vokeliai pinigams, kuriame pagal užsakymus
Dekoruoti pinigų vokeliai vestuviniai
Nematyti pinigų vokeliai pinigams

Sudomino?

Jei Jums patiko mūsų produkcija ir norite užsakyti ar pasiteirauti kainos- rašykite ar skambinkite ir mes Jums mielai padėsime.
Naujienas sužinokite pirmieji