dovanų dėžutės

Dovanų dėžutės, tai dekoruotos dėžutės pagamintos iš kartoninio popieriaus ir apklijuotos mediniais ornamentais, užrašais ar kitomis detalėmis. Tai rankų darbo vienetiniai gaminai krikštynoms, gimtadieniui ar šiaip mielai dovanėlei supakuoti, kai norime ypatingai nustebinti artimą žmogų. Dovanų dėžutė suteiks dovanai galutinį išpildymą.  Dekoruotos dėžutės suteikia dovanai unikalumą.
Originalios, mielos pakuotės
Dovanų dėžutės
Dekoruotos dėžutės

Kartais dovanos supakavimas ir pateikimas yra svarbiau už pačią dovaną. Mes kuriame dovanų konservams etiketes pagal individualius prašymus arba turime standartinių “skonių”- “Kalėdiniai”. “Pozityvas”, “Ho ho ho”, “Jubiliejiniai” ir pan. 

Kalėdiniai konservai, originali pakuotė dovanai
Konservuojame dovanas, originali pakuotė dovanai
Rankomis dekoruotos dėžutės
Dekoruotos dėžutės
Dėžutė su žvaigždelėmis
Dovanų dėžutės su užrašais, VasVas.lt

Kalėdinės dovanų dėžutės jaukioms ir su meile rinktoms dovanoms . Galime pagaminti korteles su vardais, palinkėjimu,  kad kiekvienas lengvai rastų sau skirtą dovaną po egltute ir jaustų, kad dovana buvo renkama iš širdies, su atidumu ir apie ją/jį galvojant.

Kalėdinės dovanų dėžutės
Kalėdiškai dekoruota dovanų dėžutė
Kalėdiškai dekoruota dovanų dėžutė
Etiketės su užrašais Kalėdoms, graviruojame pagal užsakymus

Tokiu būdu pakuojamos dovanos yra asmeniškesnės. Ant dovanų dėžutės galima užklijuoti inicialus, medinę graviruotą kortelę su palinkėjimu, sentencija ir panašiai.

Užklijuoti ant dėžutės inicialai

Norimas užrašas ir paveiksliukas gali būti tiesiogai atspaudinamas ant medinės dėžutės. Dėžutės dydžiai pagal norus.

Spauda ant medžio
Medinė dėžutė su spauda
Konservai įvairioms progoms, etiketes atspausdiname tokias - kokių norite

Sudomino?

Jei Jums patiko mūsų produkcija ir norite užsakyti ar pasiteirauti kainos- rašykite ar skambinkite ir mes Jums mielai padėsime.
Naujienas sužinokite pirmieji